خرید بهترین اسپرسو ساز دلونگی

 • 3 خرداد 1400
 • 0 نظر
 • Fatemeh Nazari
5/5 - (1 امتیاز)

هنگامی که احساس خستگی دارید و احتیاج به انرژی دارید قهوه اسپرسو یک روش بسیار خوب برای رفع خستگی همچنین ایجاد شادابی و نشاط می باشد.مقدار کافئینی که در قهوه اسپرسو وجود دارد نسبت به سایر نوشیدنی ها بیشتر می باشد ، به همین علت در فنجان های کوچک سرو می شود.اسپرسو یک نوشیدنی ایتالیایی می باشد که از واژه Express و به معنای فشرده و سریع گرفته شده است. نوشیدن یک فنجان اسپرسو خوش طعم و خوش عطر برای افرادی که طرفدار قهوه هستند بسیار لذت بخش می باشد و به همین علت دستگاه اسپرسو ساز خانگی دلونگی یکی از پرطرفدارترین قهوه سازها در دنیا محسوب می شوند.

اکثر نوشیدنی های محبوب دیگر مانند کاپوچینو ، لاته ، آمریکانو و… بر پایه اسپرسو تهیه می شوند.اصولا کسانی که اهل قهوه هستند ابتدا کارشان را با قهوه جوش آغاز می کنند و این علاقه تا جایی ادامه پیدا می کند که به دنبال خرید دستگاه اسپرسوساز خانگی می روند. ما به شما توصیه می کنیم تا این دستگاه را همان ابتدا تهیه نمائید و با هر بار نوشیدن اسپرسو و قهوه از آن لذت ببرید.

اسپرسو ساز دلونگی

پیشنهاد:
خرید بهترین برند قهوه ساز

خصوصیت و ویژگی اسپرسو ساز دلونگی

اسپرسو نوعی قهوه می باشد که درصد کافئین بالایی دارند و روند درست شدن آنها در دستگاه بدین صورت می باشد هنگامی که آب در آستانه جوش قرار می گیرد دانه های ریز قهوه با فشار آب ترکیب می شوند و از خروجی که در دستگاه وجود دارد خارج شده و درون فنجان قرار می گیرد و اصولا با خامه سرو خواهد شد.

چگونه بهترین دستگاه اسپرسو ساز خانگی دلونگی را انتخاب کنیم؟

از جمله ملاک های اصلی برای خرید دستگاه اسپرسو ساز می توان به جنس بدنه ، ابعاد و اندازه ، گارانتی ، وزن ، قدرت فشار بخار آب ، مقدار مصرف و… اشاره کرد.قبل از این که محصول را تهیه کنید ابتدا بایستی از خود بپرسید که این محصول را برای چه چیزی احتیاج دارید؟ و همچنین توقعاتتان از دستگاه چیست ؟ ما میتوانید با توجه به این دو سوال برند مورد نظر و مدل دستگاه خود را به راحتی انتخاب نمائید.به عنوان مثال بعضی از افراد تنها هدفی که از این دستگاه دارند تهیه کردن قهوه می باشد به همیت دلیل می توانند با هزینه کمتر مدل ساده آن را خریداری کنند.

انواع مختلف دستگاه های اسپرسو ساز دلونگی

 1. اسپرسو ساز دستی

در این مدل از محصول ها اهرمی وجود دارد که به شکل مکانیکی و با نیروی دست فشار مورد نیاز برای عبور آب جوش از میان دانه های قهوه را مهیا می کند.

 1. اسپرسو ساز نیمه اتوماتیک

این مدل از محصول ها در اکثر خانه ها و کافه ها وجود دارد و مورد استفاده قرار می گیرد. منظور از نیمه اتوماتیک بودن این محصول این می باشد که در مرحله آخر و بعد از آماده شدن قهوه کارهایی مانند ترکیب کردن قهوه اسپرسو با شیر ، فوم و یا موارد دیگر به صورت دستی صورت می گیرد.

 1. اسپرسو ساز تمام اتوماتیک

این مدل از محصول ها تمامی مراحل تهیه قهوه را به صورت اتوماتیک انجام می دهد و تنها کافی است که شما یک دکمه را فشار بدهید. لازم به ذکر است که استفاده از این دستگاه کاملا راحت و آسان می باشد.به عنوان مثال در صورتی که میخواهید کاپوچینو درست کنید قهوه ، شیر و آب را در جای مخصوص خود بریزید و از روی محصول گزینه کاپوچینو را انتخاب نمائید و بعد از گذشت چند دقیقه نوشیدنی شما آماده می شود.

نکاتی که هنگام استفاده از دستگاه اسپرسو ساز دلونگی بایستی به آن توجه کنید

 1. به دستگاه فشار وارد نکنید

دستگاه های مدرن جدید شامل مکانیزم اتوماتیک می باشند که باعث ایمنی محصول بالاتر برود و شرایط استفاده از آن برای شما راحت تر باشد ، با این حال شما هنگام استفاده از آن نبایستی به آن فشار وارد کنید و انتظار های بی جا داشته باشید. در صورت استفاده زیاد از این محصول امکان دارد به صورت ناگهانی مایع داغ و یا بخار آب از دستگاه خارج شود ، بنابراین در صورتی که از محصول خود به درستی استفاده نکنید ، علاوه بر آسیب رساندن به دستگاه سلامت خود را نیز به خطر می اندازید.

 1. محافظت از سیم برق و جلوگیری از برق گرفتگی

از آن جایی که این دستگاه هم با جریان برق و هم مایعات سروکار دارد ، خطرات ناشی از برق گرفتگی نیز وجود دارد و به شما توصیه می کنیم تا قبل از اتصال کردن دستگاه به برق از خشک بودن سیم اطمینان حاصل فرمائید.

 1. مراقب مایعات داغ باشید

پس از چند ماه استفاده از دستگاه امکان دارد که در این کار خود را حرفه ای تصور کنید و اعتماد به نفستان بالا برود منتها توجه داشته باشید که کار با مایع های داغ با خطر همراه هستند و سلامت شما را تهدید میکنند.

چه چیزی باعث می شود که اسپرسو طعم تلخی داشته باشد؟

اصولا چند علت گوناگون وجود دارد که منجر به طعم تلخ اسپرسو می شود و پیدا کردن و حل مشکل بسیار راحت می باشد.

 1. ابتدا دمای دم کردن خود را برای حل این مشکل چک نمائید. امکان دارد بیش از حد دما را بالا قرار داده باشید و اطمینان حاصل نمائید که دمای دستگاه شما بیشتر از 96 درجه سانتی گراد نباشد.
 2. امکان دارد مشکل از عصاره گیری بیش از حد قهوه آسیاب شده باشد که می توانید این مشکل را با بهره گیری از قهوه آسیاب شده ای که درشت تر آسیاب شده است حل نمائید.
 3. بهره گیری از تجهیزاتی به شکل مرتب تمیز نشده اند نیز باعث ایجاد طعم تلخ اسپرسو می شود.

چگونه دمای بویلر بخار دستگاه اسپرسوساز خود را تنظیم کنیم؟

تنظیم دمای بویلر بخار توسط فشار سنج صورت می گیرد که سه مدل فشار سنج Siria , MA-TER  و CEME وجود دارد. برای تغییر تنظیمات ، نخست بایستی پیچ تنظیمات را پیدا کنید. Siria  و ma-ter هر دو یک پیچ مرکزی بزرگ به همراه دارند. CEME شامل یک پیچ مرکزی بزرگ می باشد منتها یک پیچ کوچک نیز به همراه دارد که در کنار قرار دارد. برای تنظیم فشار سنج مراحل پایین را انجام بدهید.

 • ابتدا دستگاه را از برق بکشید.
 • سمتی که فشار را افزایش و یا کاهش می دهد را پیدا نمائید.
 • برای MA-TER یا CEME کم کم تنظیم نمائید و برای SIRIA هر بار پیچ را نیم دور بگردانید. این مشابه 0.1 بار می باشد. در صورتی که به تنظیمات بیشتری احتیاج دارید ، اول تنظیمات را چک کنید و قبل از این که تنظیمات بیشتری انجام دهید ، اطمینان حاصل نمائید که تنظیمات اتفاق افتاده است.
 • چراغ نشانگر مربوط به عنصر گرمایی زمانی که نقطه تنظیمات (( روشن )) برای فشار سنج حاصل شود روشن می شود. اطمینان حاصل نمائید که روند خواندن فشار سنج را در نظر می گیرید.

خرید اسپرسو ساز دلونگی

پیشنهاد:
خرید بهترین اسپرسو ساز زیگما

اهمیت رسوب زدایی دستگاه اسپرسوساز دلونگی

در صورتی که روند رسوب زدایی این دستگاه به صورت مرتب و مداوم صورت بگیرد ، از انباشته شدن رسوب های آهکی بر روی قسمت های مختلف دستگاه جلوگیری می شود و طعم قهوه و کارایی دستگاه نیز بهتر می شود.

آموزش رسوب زدایی اسپرسوساز دلونگی

قطعا هیچ کسی علاقه ندارد زمانی که قهوه اسپرسو برای خود درست می کند ، نوشیدنی تهیه شده به همراه بوی تند باشد و یا طعم سوختگی بدهد. در صورتی که زمان نوشیدن اسپرسو به این موارد برخورد کرده اید ، اطمینان حاصل نمائید که دستگاه اسپرسوی شما رسوب گرفته است و زمان آن رسیده است که دستگاه را رسوب زدایی نمائید. برای انجام دادن این کار محلول و قرص های شیمیایی وجود دارد که می توانید از آنها بهره گیری نمائید. منتها برخی دیگر از اشخاص ترجیح می دهند از مواد بی خطر تری مانند سرکه ، جوش شیرین و… بهره گیری نمائید. توجه داشته باشید که یک اشتباه کوچک و سهل انگاری می تواند آسیب بزرگی به دستگاه وارد کند. در ادامه مقاله روش رسوب زدایی با این مواد را به شما خواهیم گفت.

رسوب زدایی دستگاه اسپرسو دلونگی توسط سرکه

 • توجه داشته باشید که قبل از انجام دادن مراحل رسوب زدایی بایستی دستگاه را از برق بکشید.
 • در گام دوم هر مقدار قهوه که داخل دستگاه باقی مانده است را خارج نمائید.
 • برای اطمینان از تمیز بودن توری دستگاه ، آن را با آب گرم به صورتی که پودر و یا دانه های قهوه داخل آن نماند بشوئید و قبل از خشک کردن توری را داخل دستگاه قرار ندهید.
 • بهتر است قبل از انجام دادن مراحل بعدی دفترچه ی راهنمای دستگاه اسپرسوساز دلونگی را مطالعه نمائید.
 • در صورتی که بهره گیری از سرکه هیچ گونه آسیبی به دستگاه شما وارد نمی کند ، می توانید از محلول آب و سرکه برای رسوب زدایی دستگاه بهره گیری نمائید.
 • ترکیب یک پیمانه سرکه و دو پیمانه آب معدنی را داخل مخزن دستگاه اسپرسوساز بریزید تا مخزن پر شود.
 • دستگاه را روشن نمائید و به مدت نصف زمان تهیه قهوه ، لازم است که دستگاه روشن بماند.
 • سپس دستگاه را خاموش کنید و اجازه دهید 30 دقیقه محلول داخل دستگاه بماند تا روند رسوب زدایی به خوبی انجام بشود و سپس آب دستگاه را تخلیه کنید.
 • دوباره مخزن را آب کنید و دستگاه را روشن نمائید ، این کار منجر به از بین رفتن بوی سرکه می شود. این روند را دو الی سه بار تکرار نمائید تا هنگامی که بوی سرکه به صورت کامل از بین برود.

لازم به ذکر است بدانید که به صورت مداوم نبایستی از سرکه و آبلیمو برای رسوب زدایی در روش های خانگی بهره گیری نمائید زیرا در طولانی مدت بر روی طعم قهوه شما تاثیر می گذارد.

رسوب زدایی اسپرسوساز دلونگی با جوش شیرین

 1. عوض کردن پرتافیلتر نخستین کاری می باشد که بایستی انجام بدهید. با این کار محفظه های خروجی آب را از طریق یک فیلتر کور مسدود می نمائید و این کار منجر به عدم خروج آب از دستگاه می شود.
 2. پس از این که مخزن آب را با بهره گیری از ترکیب مشخصی از جوش شیرین به همراه آب تصفیه شده پر کردید ، از محکم بودن محل بستن پرتافیلتر اطمینان حاصل نمائید.
 3. لازم به ذکر است بدانید که شما فقط می توانید یک قاشق چای خوری جوش شیرین با آب تصفیه شده ترکیب نمائید.
 4. پس از این که جوش شیرین و آب حل شده را درون مخزن دستگاه ریختید ، دستگاه را روشن کنید و اجازه دهید 20 ثانیه همه ی مرحله ها برای جرم گیری دستگاه انجام شود.
 5. بعد از آن محلول را از دستگاه خارج کنید و دوباره داخل مخزن دستگاه آب تصفیه شده بریزید و آن را روشن کنید. این کار را تا زمان خارج شدن قطعی جوش شیرین از دستگاه به صورت مرتب انجام دهید.

آیا پس از هر بار استفاده از دستگاه اسپرسوساز دلونگی حتما باید نازل بخار را تمیز نمائیم؟

در صورتی که پس از هر بار استفاده نازل بخار را تمیز نکنید با گذشت زمان دیگر به خوبی برای شما کار نخواهد کرد. شیری که داخل لوله قرار می گیرد خشک می شود و پس از مدتی لوله نازل بخار می گیرد و دیگر نمی تواند به خوبی روند کار خود را انجام بدهد. بنابراین پس از هر بار استفاده بایستی آن را تمیز کنید.

چگونه نازل بخار اسپرسوساز دلونگی را تمیز کنیم؟

تمیز کردن نازل بخار دستگاه روشی بسیار راحت و آسان می باشد. نازل بخار به دلیل تماس مستقیم با شیر ، هات چاکلت و… از داخل و بیرون آلوده می شود. دقت داشته باشید که پس از هر بار بهره گیری از نازل بخار آن را با دستمالی نرم دار تمیز نمائید تا هیچ گونه لکه ای بر روی آن وجود نداشته باشد. به صورت میانگین پس از هر 5 بار بهره گیری از نازل بخار بایستی داخل آن را تمیز نمائید و آن را تا 2 دقیقه باز بگذارید تا با بهره گیری از حرارت و بخار آب ایجاد شده کثیفی داخل آن از بین برود.

نکاتی که هنگام تمیز کردن و رسوب زدایی دستگاه اسپرسوساز دلونگی بایستی توجه کنید

 • برای تمیز کردن دستگاه بهتر است از مایع و شوینده های خیلی قوی استفاده نکنید.
 • به دلیل برقی بودن محصول ، به هیچ عنوان آن را داخل آب قرار ندهید.
 • به صورت منظم قسمت های مختلف دستگاه را تمیز کنید.
 • برای تمیز کردن قسمت های بیرونی دستگاه ، می توانید از یک پارچه نرم و مرطوب بهره گیری نمائید.

نکاتی که هنگام خرید اسپرسو ساز دلونگی بایستی به آن توجه داشته باشید

 • کاربرد

اسپرسو سازها شامل مدل های مختلف و گوناگونی می باشند که هرکدام شامل مدل های ساده تا پیشرفته هستند.بنابراین هنگام خرید محصول ابتدا بایستی برای خود مشخص کنید که چه توقعی از خرید دستگاه دارید.برخی از افراد تنها قصدشان از خرید این دستگاه تهیه کردن قهوه می باشد بنابراین ساده ترین مدل نیز برای آن ها کافی می باشد.

 • سیستم قطع خودکار

در برخی از محصول ها سیستم قطع خودکار وجود دارد که این امکان را برای شما فراهم می کند تا پس از تمام شدن کار و ریختن مقدار ثابتی اسپرسو داخل فنجان ، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می شود.این خصوصیت بسیار محبوب می باشد و طرفداران بسیاری دارد. همچنین برخی از دستگاه ها شامل سیستم شستشوی اتوماتیک هستند و به شکل اتوماتیک دستگاه را شستشو می دهند و این خصوصیت بر روی قیمت محصول تاثیر مستقیمی می گذارد.

 • توان دستگاه و نیز فشار بخار

توان و فشار بخار دستگاه ارتباط بسیار مستقیمی با کیفیت و غلظت قهوه دارد. هر مقدار توان بیشتر باشد کیفیت قهوه بیشتر خواهد بود.فشار بخار نیز از جهت اهمیت دارد که تولید یک قهوه اسپرسو خوش طعم به بخار آب و آب جوش احتیاج دارد.این فشار از طریق پمپ تولید بخار اسپرسوساز تامین می شود. توان این دستگاه ها اصولا بین 1000 الی 1600 وات بوده و بالاترین فشار بخار 15 بار می باشد.

 • جنس بدنه

جنس بدنه تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت محصول دارد ، جنس برخی از این دستگاه ها از آلومینیوم و برخی دیگر از استیل می باشند.اصولا اسپرسو سازهای جنس استیل بهتر می باشند و میتوانند قهوه را داخل خود گرم نگه دارند.

 • ظرفیت

یکی از نکاتی که هنگام خرید بایستی به آن توجه کنید مقدار ظرفیت محصول می باشد.اصولا برای مصرف های خانگی احتیاج به ظرفیت های پایینی دارند که مقدار ظرفیت آن به تعداد افراد خانواده خود بستگی دارد.

 • پرتافیلتر

پرتافیلتر یکی از اساسی ترین و مهم ترین اجزای یک دستگاه اسپرسو ساز می باشد و به دو صورت فشرده و غیر فشرده تشکیل می شوند که اصولا در دستگاه های خانگی از نوع فشرده می باشد. وزن و جنس پرتافیلتر تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت آن دارد. هر مقدار قسمت های پلاستیکی و فلزی پرتافیلتر باکیفیت تر و محکم تر باشد ، استقامت و کارایی دستگاه نیز بیشتر میشود.

پیشنهاد:
معرفی و خرید بهترین مدل اسپرسوساز
لیست محصولات منتخب

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC685

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  350x170x350 سانتی‌متر
 • وزن
  5 کیلوگرم
 • توان
  1350 وات
 • ظرفیت مخزن
  1.1
 • فشار بخار
  15
 • حجم مخزن آب
  1
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه
 • قابلیت تنظیم میزان بخار
  دستی
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه
  اسپرسو , کافه لاته , کاپوچینو
 • قابلیت‌ها
  امکان تنظیم فاصله لیوان و نازل
 • سیستم ایمنی
  سیستم خاموشی خودکار
 • تعداد نازل قهوه
  دو عدد
۵,۰۷۵,۰۰۰ تـومـان

اسپرسوساز دلونگی مدل EC9

مشخصات کالاDelonghi EC9 Espresso Maker

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – قدرت بخار 3.5 بار
 • – گنجایش 4 فنجان
 • – صافی قابل شستشو
 • – قابلیت تنظیم خروج بخار
 • – کلید تنظیم غلظت قهوه
 • – سینی جمع آوری چکه
 • – سیستم ایمنی ضدچکه
 • – بدنه به رنگ آبی تیره
 • وزن
  2.9 کیلوگرم
 • ارتفاع
  29 سانتی‌متر
 • عمق
  24 سانتی‌متر
 • توان
  800 وات
 • پهنا
  26
 • فشار بخار
  3.5
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه
 • قابلیت تنظیم میزان بخار
  دستی
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه
  اسپرسو
 • سیستم ایمنی
  سیستم خاموشی خودکار
 • تعداد نازل قهوه
  دو عدد
۲,۲۰۰,۰۰۰ تـومـان

اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO421

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  320x333x388 سانتی‌متر
 • فشار بخار
  15
 • سیستم ایمنی
  سیستم خاموشی خودکار
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه
  آب جوش , اسپرسو , کافه لاته , کاپوچینو , شیر گرم , فرانسه
 • قابلیت تنظیم میزان بخار
  دستی
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه
 • حداکثر ارتفاع مجاز لیوان
  10
 • حجم مخزن آب
  1.2
 • حجم مخزن پودر قهوه
  50گرم
 • نوع اسپرسو ساز
  خانگی
 • ظرفیت مخزن
  1.1
 • وزن
  2.9 کیلوگرم
 • مشخصات فنی اسپرسو ساز
  بدنه مقاوم از جنس استیل و پلی استر
 • تولید اسپرسوساز .کاپوچینو.قهوه فرانسه
 • سینی چکه گیر
 • نازل مخصوص بخار برای فوم شیر
 • سیستم خاموشی خودکار
 • محصول دلونگی
 • مصرف برق استاندارد
 • دارای پمپ بسیار قوی برای مصارف خانه و کافی شاپ
 • قوری مخصوص قهوه فرانسه
 • پهنا
  320
 • توان
  1450 وات
 • عمق
  333 سانتی‌متر
 • طول سیم
  1.3 سانتی متر
 • ارتفاع
  388 سانتی‌متر
 • طول
  320 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  ترکیب استیل و پلاستیک
 • تعداد نازل قهوه
  دو عدد
۵,۱۰۰,۰۰۰ تـومـان

اسپرسوساز دلونگی مدل BCO420

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  370x320x280 سانتی‌متر
 • وزن
  7.1 کیلوگرم
 • عمق
  400 سانتی‌متر
 • توان
  1750 وات
 • ظرفیت مخزن
  1.2
 • فشار بخار
  15
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه , پد
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه
  آب جوش , اسپرسو , کافه لاته , کاپوچینو , فرانسه
 • تعداد نازل قهوه
  یک عدد
۴,۹۷۵,۰۰۰ تـومـان

اسپرسو ساز دلونگی مدل ECP33.21

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  سیستم گرم کننده بویلر (از جنس استیل ضد زنگ)
 • مخزن آب دارای فیلتر میباشد ، اما بهتر است از آب تصفیه شده استفاده کنید
 • سیستم کف ساز قابل تنظیم: برای کف شیر ، کف شیر غلیظ یا فقط شیر داغ
 • کلیدهای مجزا برای حالت خاموش ، روشن و انتخاب نوشیدنی اسپرسو یا کاپوچینو به همراه چراغ نشانگر
 • دارای 2 ترموستات مجزا برای کنترل دمای آب و بخار
 • دارای محفظه جای گذاری قطعات جانبی
 • امکان جدا کردن سینی چکه گیر
 • جنس قسمت های پلاستیکی بدنه مقاوم به حرارت میباشد
 • رنگ بندی دستگاه بصورت زیر میباشد :
 • رنگ مشکی : قسمت جلوی دستگاه استیل و مابقی بدنه رنگ مشکی میباشد. (برای این رنگ انتهای مدل BK قرار میگیرد)
 • رنگ نقره ایی : قسمت جلوی دستگاه استیل و مابقی بدنه نیز رنگ نقره ایی میباشد.
 • ابعاد
  245x185x305 سانتی‌متر
 • وزن
  4 کیلوگرم
 • جنس بدنه
  استیل و پلاستیک
 • توان
  1100 وات
 • مشخصات فنی اسپرسو ساز
 • ظرفیت مخزن
  1.1
 • فشار بخار
  15
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه , پد
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه
  اسپرسو , کاپوچینو
 • سیستم ایمنی
  سیستم خاموشی خودکار
 • تعداد نازل قهوه
  دو عدد
۴,۰۵۰,۰۰۰ تـومـان

اسپرسوساز دلونگی مدل EC685

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  310x155x365 سانتی‌متر
 • نوع اسپرسو ساز
  خانگی
 • سیستم ایمنی
  سیستم خاموشی خودکار
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه
  آب جوش , اسپرسو , کاپوچینو , شیر گرم
 • قابلیت تنظیم میزان بخار
  دستی
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه
 • حداکثر ارتفاع مجاز لیوان
  10
 • حجم مخزن آب
  1.2
 • حجم مخزن پودر قهوه
  30گرم
 • فشار بخار
  15
 • وزن
  4 کیلوگرم
 • ظرفیت مخزن
  1.2
 • پهنا
  155
 • توان
  1350 وات
 • عمق
  265 سانتی‌متر
 • طول سیم
  1.3 سانتی متر
 • ارتفاع
  365 سانتی‌متر
 • طول
  310 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  استیل
 • تعداد نازل قهوه
  دو عدد
۵,۰۷۵,۰۰۰ تـومـان

اسپرسو ساز دلونگی مدل BCO431.S

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  299x322x388 سانتی‌متر
 • نوع اسپرسو ساز
  خانگی
 • سیستم ایمنی
  سیستم خاموشی خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  معمولی
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه
  آب جوش , اسپرسو , کافه لاته , کاپوچینو , شیر گرم , فرانسه
 • قابلیت تنظیم میزان بخار
  دستی
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه
 • حداکثر ارتفاع مجاز لیوان
  10
 • حجم مخزن آب
  1.2
 • حجم مخزن پودر قهوه
  50گرم
 • فشار بخار
  15
 • وزن
  2.9 کیلوگرم
 • ظرفیت مخزن
  1.1
 • پهنا
  300
 • توان
  1750 وات
 • عمق
  299 سانتی‌متر
 • طول سیم
  1.3 سانتی متر
 • ارتفاع
  355 سانتی‌متر
 • طول
  270 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  ترکیب استیل و پلاستیک
 • تعداد نازل قهوه
  دو عدد
۶,۴۵۰,۰۰۰ تـومـان

اسپرسو ساز دلونگی مدل EC850M

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  270x330x310 سانتی‌متر
 • وزن
  7 کیلوگرم
 • ظرفیت مخزن
  1
 • فشار بخار
  15
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه , پد
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه
  آب جوش , اسپرسو , کافه لاته , کاپوچینو , شیر گرم
۹,۷۱۲,۳۸۰ تـومـان

اسپرسو ساز دلونگی مدل bco421

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  امکان تهیه‌ی 10 فنجان قهوه‌ی فرانسه
 • قوری شیشه‌ای مدرج مقاوم در برابر حرارت
 • صفحه‌ی گرم نگه‌دارنده‌ی قوری برای داغ نگه‌داشتن قهوه
 • امکان بازشدن قسمت نگه‌دارنده‌ی فیلتر برای تمیزکاری آسان
 • دارای فیلتر دائمی قهوه
 • امکان تهیه‌ی همزمان قهوه‌ی اسپرسو و فرانسه (دو مخزن جداگانه)
 • ظرفیت مخزن
  1
 • سیستم ایمنی
  سیستم خاموشی خودکار
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه
  اسپرسو , کافه لاته , کاپوچینو , ماکیاتو , فرانسه
 • قابلیت تنظیم میزان بخار
  دستی
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه
 • امکانات اسپرسوساز
  برنامه‌ریزی
 • حجم مخزن آب
  1
 • فشار بخار
  15
 • مشخصات فنی اسپرسو ساز
  قابلیت استفاده از قهوه‌های یکبار مصرف کیسه‌ای
 • دارای نازل بخار برای تهیه‌ی "کاپوچینو" با کیفیت عالی
 • دارای سینی چکه جداشدنی برای تمیزکاری آسان
 • ابعاد
  436x422x455 سانتی‌متر
 • پهنا
  371
 • توان
  1750 وات
 • عمق
  283 سانتی‌متر
 • طول سیم
  1 سانتی متر
 • ارتفاع
  322 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک و استیل
 • اقلام همراه محصول
  دارای بویلر (اسپرسو)از جنس استیل ضدزنگ
 • وزن
  6.5 کیلوگرم
 • تعداد نازل قهوه
  دو عدد
۵,۱۰۰,۰۰۰ تـومـان

اسپرسوساز دلونگی مدل BCO320

مشخصات کالاDelonghi BCO320 Espresso Maker

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای صفحه گرم نگهدارنده
 • ابعاد
  350 × 370 × 370 سانتی‌متر
 • وزن
  4.8 کیلوگرم
 • توان
  1700 وات
 • فشار بخار
  3.5
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه
 • ویژگی‌های نظافتی
  فیلتر آب
۴,۵۰۰,۰۰۰ تـومـان

اسپرسو ساز دلونگی مدل 35.31

مشخصات کالا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مخزن آب شفاف و جدا شدنی
 • سیستم کف ساز قابل تنظیم: 2 حالت کف شیر ، کف شیر غلیظ و یا فقط شیر داغ
 • قابلیت استفاده قهوه پودر (برای یک و یا دو فنجان) وهمچنین پد قهوه (قهوه کیسه ای)
 • کلیدهای مجزابرای حالت خاموش و روشن و انتخاب نوشیدنی اسپرسو و یا کاپوچینو به همراه چراغ نشانگر
 • 2 ترموستات مجزا به جهت کنترل دمای قسمت آب و بخار بصورت جداگانه
 • اهرم باز کردن و تنظیم بخار خروجی
 • محفظه جایگیری قطعات جانبی: شامل فیلتر برای یک فنجان قهوه، فیلتر برای دو فنجان قهوه و نیز فیلتر قهوه کیسه ای
 • ابعاد
  185x240x305 سانتی‌متر
 • وزن
  4 کیلوگرم
 • اقلام همراه محصول
  تمپر (کوبه) دستی
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • طول سیم
  1.3 سانتی متر
 • توان
  1100 وات
 • ظرفیت مخزن
  1.1
 • فشار بخار
  15
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه , پد
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه
  اسپرسو , کاپوچینو , ماکیاتو
 • سیستم ایمنی
  سیستم خاموشی خودکار
 • تعداد نازل قهوه
  دو عدد
۴,۰۰۵,۰۰۰ تـومـان

اسپرسو ساز دلونگی مدل 431

مشخصات کالاDelonghi 431 Espresso Maker

مشخصات

 • ابعاد
  322x300x388 سانتی‌متر
 • وزن
  6.2 کیلوگرم
 • اقلام همراه محصول
  بویلر (اسپرسو) از جنس استیل ضد زنگ
 • فیلتر دائمی قهوه
 • قوری شیشه ای مندرج و مقاوم در برابر حرارت
 • توان
  1750 وات
 • مشخصات فنی اسپرسو ساز
  مجهز به تایمر قابل برنامه ریزی 24 ساعته
 • امکان تهیه 10 فنجان قهوه فرانسه
 • دارای سیستم رسوب زدایی
 • امکان تهیه همزمان اسپرسو و قهوه فرانسه (دو مخزن جداگانه)
 • ظرفیت مخزن
  1.2
 • فشار بخار
  15
 • امکانات اسپرسوساز
  برنامه‌ریزی
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه , پد
 • قابلیت تنظیم میزان بخار
  دستی
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه
  آب جوش , اسپرسو , کافه لاته , کاپوچینو , ماکیاتو , ریسترتو , لانگو , امریکانو , فرانسه
 • دستگاه نمایش وضعیت
  معمولی
 • تعداد نازل قهوه
  دو عدد
۶,۷۹۶,۰۸۰ تـومـان

اسپرسو ساز دلونگی مدل BG.351

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  350x350x290 سانتی‌متر
 • وزن
  4 کیلوگرم
 • توان
  1100 وات
 • ظرفیت مخزن
  1.5
 • فشار بخار
  15
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه , پد
 • قابلیت تنظیم میزان بخار
  دستی
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه
  اسپرسو , کافه لاته , کاپوچینو
 • تعداد نازل قهوه
  دو عدد
۸,۷۰۰,۰۰۰ تـومـان

اسپرسو ساز دلونگی مدل Ecz351.BK

مشخصات کالا

مشخصات

 • ابعاد
  290*350*380 سانتی‌متر
 • نوع اسپرسو ساز
  پودری
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه
  اسپرسو , کافه لاته , کاپوچینو
 • قابلیت تنظیم میزان بخار
  دستی
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه
 • حداکثر ارتفاع مجاز لیوان
  10
 • حجم مخزن آب
  1.5
 • حجم مخزن پودر قهوه
  ندارد
 • حجم مخزن دانه قهوه
  ندارد
 • فشار بخار
  15
 • وزن
  4.1 کیلوگرم
 • ظرفیت مخزن
  1.5
 • پهنا
  350
 • توان
  1100 وات
 • عمق
  290 سانتی‌متر
 • طول سیم
  1.5 سانتی متر
 • ارتفاع
  380 سانتی‌متر
 • طول
  350 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک و فلز
 • تعداد نازل قهوه
  دو عدد
۷,۶۹۹,۵۰۰ تـومـان

اسپرسوساز دلونگی مدل ECP35.31

مشخصات کالاDelonghi ECP35.31 Espresso Maker

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مخزن آب شفاف و جدا شدنی
 • سیستم کف ساز قابل تنظیم: 2 حالت کف شیر ، کف شیر غلیظ و یا فقط شیر داغ
 • قابلیت استفاده قهوه پودر (برای یک و یا دو فنجان) وهمچنین پد قهوه (قهوه کیسه ای)
 • کلیدهای مجزابرای حالت خاموش و روشن و انتخاب نوشیدنی اسپرسو و یا کاپوچینو به همراه چراغ نشانگر
 • 2 ترموستات مجزا به جهت کنترل دمای قسمت آب و بخار بصورت جداگانه
 • اهرم باز کردن و تنظیم بخار خروجی
 • محفظه جایگیری قطعات جانبی: شامل فیلتر برای یک فنجان قهوه، فیلتر برای دو فنجان قهوه و نیز فیلتر قهوه کیسه ای
 • حجم مخزن آب
  1.1
 • سیستم ایمنی
  سیستم خاموشی خودکار
 • دستگاه نمایش وضعیت
  نشان گر سطح آب
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه
  اسپرسو , کاپوچینو , ماکیاتو
 • قابلیت استفاده از
  پودر قهوه , پد
 • امکانات اسپرسوساز
  سیستم گرم کردن فنجان
 • حداکثر ارتفاع مجاز لیوان
  13
 • فشار بخار
  15
 • ابعاد
  185x240x305 سانتی‌متر
 • ظرفیت مخزن
  1.1
 • توان
  1100 وات
 • طول سیم
  1.3 سانتی متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • اقلام همراه محصول
  تمپر (کوبه) دستی
 • وزن
  4 کیلوگرم
 • تعداد نازل قهوه
  دو عدد
۴,۱۰۰,۰۰۰ تـومـان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
5/5 - (1 امتیاز)
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
[recent_products per_page="12" orderby="date"]
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه