خرید بهترین یخچال دوقلو دوو

 • ۲۴ اسفند ۱۴۰۲
 • دیدگاه‌ها برای خرید بهترین یخچال دوقلو دوو بسته هستند نظر
 • Fatemeh Nazari
5/5 - (2 امتیاز)

همانگونه که میدانید یخچال جزء مهم ترین وسیله های خانه به حساب می آید و وجود آن در همه ی خانه ها لازم و ضروری می باشد و مدت زمان بسیار زیادی است که مهمان خانه ها شده اند. یخچال ها تنوع بسیاری در بازار دارند و هرکدام امکانات و ویژگی خاص خودشان را دارند ، در این میان یخچال وفریزر های دوقلو دوو نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده اند و نظر بسیاری از افراد را جلب خود کرده اند.

در صورتی که به دنبال محصولی می باشید تا بتوانید مواد غذایی بسیاری را داخل آن قرار دهید و جزء خانواده های پر جمعیت می باشید ، یخچال های دوقلو دوو بهترین گزینه برای شما هستند منتها این موضوع را نیز می بایست در نظر داشته باشید که این گونه از محصولات فضای زیادی را اشغال می کنند و میتوانید آنها را هم در کنار یکدگیر و هم جدا جدا قرار دهید.

دوو یخچال و فریزهای دوقلو خود را در طرح های متنوع و گنجایش های متفاوت تری تولید کرده است ، همچنین آنها را با تکنولوژی بالاتری وارد بازار کرده است که جزء پرفروش ترین محصولاتش می باشد

خرید یخچال دوقلو دوو

پیشنهاد:
خرید 34 مدل بهترین یخچال و فریزر ساید بای ساید

یخچال دوقلو دوو بخریم یا ساید بای ساید؟

بیشتر خانواده های پر جمعیت هنگام خرید یخچال به سراغ یخچال فریزرهای دوقلو و یا ساید بای ساید میروند.امکان دارد که پیش خود بگویید این دو مدل هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و از نظر ظاهری کاملا  شبیه به هم هستند منتها می بایستی بگوییم که این دو تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند.

مصرف برق ساید بای ساید کمتر از یخچال فریزهای دوقلو می باشد و به همین دلیل قیمت ساید بای ساید بیشتر می باشد منتها مهم ترین تفاوتشان با یکدیگر در موتورشان می باشد که دوقلو شامل دو موتور و کمپرسور جداگانه است و در صورتی که هر گونه مشکل برای هر یک از این دو قسمت به وجود آید میتوان به تنهایی کمپرسور و یا قطعه های موتور آن قسمت را تعویض کرد که این خود یک مزیت و خصوصیت به حساب می آید و ساید بای سایدها یخچال و فریزر هردو شامل یک موتور می باشند.

علاوه بر این ها حمل و جابه جایی یخچال های ساید سخت تر می باشد و حجم فریزرشان نیز به نسبت کوچک تر می باشد

خرید یخچال دوقلو دوو

پیشنهاد:
خرید بهترین هیتر کولر

نکاتی که هنگام خرید یخچال دوقلو دوو بایستی به آن توجه کنید

 • اندازه

قبل از خرید محصول به فضایی که میخواهید آن را قرار دهید توجه کنید و اندازه آن جا را داشته باشید تا محصولی را که تهیه میکنید متناسب با آن فضا باشد و بزرگتر و یا کوچک تر نباشد. همچنین به این نگته نیز توجه کنید که یخچال بایستی از هر طرف حداقل 2 سانت فاصله داشته باشد

 • ظرفیت

همانطور که میدانید هر یک از یخچال ها ابعاد و ظرفیت مختلفی نسبت به یکدیگر دارند به همین علت بایستی حتما بنابر تعداد خانواده ای که دارید مقدار ظرفیت مناسب یخچال فریزر را تهیه نمائید و دچار کمبود فضا برای قرار دادن مواد غذایی نشوید.ظرفیت و یا گنجایش یک محصول یکی از فاکتورهای مهم هنگام خرید می باشد و میتوانید به تنهایی خرید یک یخچال را لغو کند.

 • قیمت

در خصوص خرید یخچال مفهوم کلمه هزینه مقداری با کالاهای دیگر متفاوت تر می باشد و بایستی بگوییم هر مقدار هزینه ای که برای این کار در نظر بگیرید بیشتر باشد محصولتان نیز از امکانات و قابلیت های بیشتری برخوردار خواهد بود و حکم یک سرمایه گذاری را دارد.هر مقدار که یخچال فریزر از کیفیت بالایی برخوردار باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود البته که برند محصول نیز در قیمت گذاری بی تاثیر نیست

 • رنگ

انتخاب رنگ محصول به عهده خود شما می باشد و می توانید بنابر سلیقه و رنگ دکوراسیون آشپزخانه خود بهترین گزینه را انتخاب نمائید.

 • امکانات یخچال ها

همانطور که میدانید با پیشرفت تکنولوژی همه ی محصولات ارتقا پیدا کرده اند و یخچال ها نیز شامل امکانات و قابلیت های بیشتری شده اند و مدل های قدیمی به جز خنک نگه داشتن مواد غذایی کارایی دیگری نداشتند منتها امروزه قابلیت های بیشتری مانند یخ ساز ، آب سردکن و.. دارند که هرمقدار این امکانات بیشتر باشد بر روی قیمت نیز تاثیر مستقیمی می گذارند.

 • میزان مصرف انرژی

میزان مصرف انرژی هریک از وسیله های برقی در خانه ها ارتباط مستقیمی با هزینه های برقی که هر ماه بایستی بپردازید دارد. برای خرید یخچال فریزر بایستی حتما به میزان مصرف انرژی آن توجه داشته باشید. بر روی برچسب ها علاوه بر یکسری اطلاعات مانند مصرف سالانه انرژی و میزان صدای تولید شده توسط موتور محصول ، رده بندی مصرف انرژی یخچال نیز وجود دارد و از حروف +++A تا D درجه بندی شده است و میتواند یک معیار بسیار خوب برای مقایسه با رده انرژی سایر محصولات بشود.

 • کنترل دما

بهتر است محصولی را تهیه کنید تا از دو کنترل دمای مجزا باشد و تنها یک کنترل دما هم برای یخچال و هم فریزر نداشته باشد ، چنانچه از یک کنترل دما برخوردار باشند شما نمیتوانید دمای فریزر و یا یخچال را بدون تاثیر بر دیگری تنظیم کنید.

 • Door in door یا Did

یک طراحی جدید می باشد که بر روی درب اصلی یخچال یک درب دیگر نیز گذاشته می شود و شما میتوانید داخل درب دوم بطری های نوشیدنی خود را بگذارید و زمانی که احتیاج به نوشیدنی داشتید به جای باز کردن درب اصلی این درب را باز می کنید و نوشیدنی خود را بر میدارید

 • چرخ زیر یخچال

تلاش کنید محصولی را تهیه کنید تا از این ویژگی برخوردار باشد و کار را برای جابه جایی محصول راحت تر خواهد کرد.

 • افراد خانواده

در صورتی که جزء خانواده های پر جمعیت می باشید این سری از محصولات نسبت به سایر مدل های موجود در بازار مناسب تر می باشند زیرا مقدار ظرفیت بیشتری دارند و میتوانید مواد غذایی بیشتری را داخل آن قرار دهید.

 • فضای آشپزخانه

یکی از اساسی ترین نکته هایی که حتما هنگام خرید می بایست به آن توجه داشته باشید میزان فضایی می باشد که میخواهید یخچال را در آنجا قرار دهید ، زیرا این مدل از محصولات از نظر ابعادی بزرگ تر می باشند و فضای زیادتری را اشغال می کنند مخصوصا اگر فریزر و یخچال را بخواهید در کنار هم قرار دهید. همچنین به مقدار فضایی که برای باز و بسته کردن درب احتیاج دارید نیز باید توجه کنید

 • هزینه

قبل از این که به خرید بروید ابتدا برای خود میزان هزینه ای را که میخواهید صرف این کار کنید مشخص کنید تا هنگام مشاهده محصولات بنابر بودجه ای که در اختیار دارید مدل مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنید.


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
5/5 - (2 امتیاز)
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
[recent_products per_page="12" orderby="date"]
دیدگاه های مطلب
دیدگاه‌ها برای خرید بهترین یخچال دوقلو دوو بسته هستند دیدگاه برای این نوشته

__(Comments are closed.,'kubrick')