خرید بهترین یخچال دوقلو

 • ۱۳ بهمن ۱۴۰۲
 • 0 نظر
 • Fatemeh Nazari
3.2/5 - (4 امتیاز)

همانطور که میدانید یخچال ها جزء مهم ترین وسیله های خانه محصوب می شوند و وجود آنها ضروری می باشد و مدت زمان زیادی است که مهمان خانه ها شده اند. همانطور که میدانید یخچال ها تنوع بسیاری در بازار دارند و هرکدام امکانات و ویژگی خاص خودش را دارد ، در این میان یخچال های دوقلو نیز طرفداران بسیاری پیدا کرده اند و توجه بسیاری از افراد را جلب خود کرده اند. چنانچه دنبال محصولی می گردید که بتوانید مواد غذایی زیادی در آن قرار دهید و جزء خانواده های پر جمعیت هستید یخچال های دوقلو بهترین انتخاب برای شما می باشند منتها این موضوع را نیز بایستی در نظر بگیرید که این گونه از محصولات فضای زیادی را اشغال می کنند و میتوانید آنها را هم در کنار یکدگیر و هم جدا جدا قرار دهید.

خرید یخچال دوقلو

پیشنهاد:
خرید بهترین یخچال ساید بای ساید

یخچال دوقلو بخریم یا ساید بای ساید؟

اکثر خانواده های پر جمعیت هنگام خرید یخچال به سراغ دوقلو و یا ساید بای ساید میروند.شاید پیش خود بگویید که این دو مدل هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و ظاهرشان که شبیه به هم است منتها بایستی به شما بگوییم که این دو تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند.

مصرف برق ساید بای ساید کمتر از یخچال های دوقلو می باشد و به همین نسبت قیمت ساید بای ساید نیز بیشتر می باشد اما مهم ترین و اساسی ترین تفاوتشان با یکدیگر در موتورشان می باشد که دوقلو شامل دو موتور و کمپرسور جداگانه است که در صورت وجود هر گونه مشکل برای هر یک از این دو قسمت میتوان به تنها کمپرسور و یا قطعه های موتور آن قسمت را عوض کرد که این خود یک مزیت و خصوصیت محسوب می شود و ساید بای سایدها تنها شامل یک موتور می باشند.

علاوه بر این ها حمل و جابه جایی یخچال های ساید سخت تر می باشد و حجم فریزرشان به نسبت کوچک تر می باشد. در واقع یخچال و فریزرهای ساید بای ساید فریزر و یخچال به هم چسبیده است که یک طرف آن شامل یخچال و طرف دیگر شامل فریزر است و خصوصیتشان نسبت به یخچال های دوقلو جمع و جور بودنشان می باشد همچنین در برخی مدل ها هوم بار نیز وجود دارد که دیگر احتیاجی به باز کردن درب یخچال نیست

خرید یخچال دوقلو

پیشنهاد:
خرید بهترین چرخ گوشت بوش

خصوصیت و مزایای استفاده از یخچال فریزر دوقلو

نخستین نکته ای که این مدل از محصولات را نسبت به سایر متمایز می کند گنجایش و ابعاد آنها می باشد و چنانچه دنبال محصولی می گردید که فریزر بزرگ تری داشته باشد پیشنهاد ما به شما یخچالهای دوقلو می باشند. یکی دیگر خصوصیت ها مناسب بودن قیمتشان می باشد که نسبت به یخچالهای ساید بای ساید ارزان تر هستند ، همچنین از دوام و عمر بالایی نیز برخوردار می باشند

نکاتی که هنگام خرید یخچال دوقلو بایستی به آن توجه کنید

 • اندازه

قبل از خرید محصول به فضایی که میخواهید آن را قرار دهید توجه کنید و اندازه آن جا را داشته باشید تا محصولی را که تهیه میکنید متناسب با آن فضا باشد و بزرگتر و یا کوچک تر نباشد. همچنین به این نگته نیز توجه کنید که یخچال بایستی از هر طرف حداقل 2 سانت فاصله داشته باشد

 • ظرفیت

همانطور که میدانید هر یک از یخچال ها ابعاد و ظرفیت مختلفی نسبت به یکدیگر دارند به همین علت بایستی حتما بنابر تعداد خانواده ای که دارید مقدار ظرفیت مناسب یخچال فریزر را تهیه نمائید و دچار کمبود فضا برای قرار دادن مواد غذایی نشوید.ظرفیت و یا گنجایش یک محصول یکی از فاکتورهای مهم هنگام خرید می باشد و میتوانید به تنهایی خرید یک یخچال را لغو کند.

 • قیمت

در خصوص خرید یخچال مفهوم کلمه هزینه مقداری با کالاهای دیگر متفاوت تر می باشد و بایستی بگوییم هر مقدار هزینه ای که برای این کار در نظر بگیرید بیشتر باشد محصولتان نیز از امکانات و قابلیت های بیشتری برخوردار خواهد بود و حکم یک سرمایه گذاری را دارد.هر مقدار که یخچال فریزر از کیفیت بالایی برخوردار باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود البته که برند محصول نیز در قیمت گذاری بی تاثیر نیست

 • رنگ

انتخاب رنگ محصول به عهده خود شما می باشد و می توانید بنابر سلیقه و رنگ دکوراسیون آشپزخانه خود بهترین گزینه را انتخاب نمائید.

 • امکانات یخچال ها

همانطور که میدانید با پیشرفت تکنولوژی همه ی محصولات ارتقا پیدا کرده اند و یخچال ها نیز شامل امکانات و قابلیت های بیشتری شده اند و مدل های قدیمی به جز خنک نگه داشتن مواد غذایی کارایی دیگری نداشتند منتها امروزه قابلیت های بیشتری مانند یخ ساز ، آب سردکن و.. دارند که هرمقدار این امکانات بیشتر باشد بر روی قیمت نیز تاثیر مستقیمی می گذارند.

 • میزان مصرف انرژی

میزان مصرف انرژی هریک از وسیله های برقی در خانه ها ارتباط مستقیمی با هزینه های برقی که هر ماه بایستی بپردازید دارد. برای خرید یخچال فریزر بایستی حتما به میزان مصرف انرژی آن توجه داشته باشید. بر روی برچسب ها علاوه بر یکسری اطلاعات مانند مصرف سالانه انرژی و میزان صدای تولید شده توسط موتور محصول ، رده بندی مصرف انرژی یخچال نیز وجود دارد و از حروف +++A تا D درجه بندی شده است و میتواند یک معیار بسیار خوب برای مقایسه با رده انرژی سایر محصولات بشود.

 • کنترل دما

بهتر است محصولی را تهیه کنید تا از دو کنترل دمای مجزا باشد و تنها یک کنترل دما هم برای یخچال و هم فریزر نداشته باشد ، چنانچه از یک کنترل دما برخوردار باشند شما نمیتوانید دمای فریزر و یا یخچال را بدون تاثیر بر دیگری تنظیم کنید.

 • Door in door یا Did

یک طراحی جدید می باشد که بر روی درب اصلی یخچال یک درب دیگر نیز گذاشته می شود و شما میتوانید داخل درب دوم بطری های نوشیدنی خود را بگذارید و زمانی که احتیاج به نوشیدنی داشتید به جای باز کردن درب اصلی این درب را باز می کنید و نوشیدنی خود را بر میدارید

 • چرخ زیر یخچال

تلاش کنید محصولی را تهیه کنید تا از این ویژگی برخوردار باشد و کار را برای جابه جایی محصول راحت تر خواهد کرد.

 • افراد خانواده

در صورتی که جزء خانواده های پر جمعیت می باشید این سری از محصولات نسبت به سایر مدل های موجود در بازار مناسب تر می باشند زیرا مقدار ظرفیت بیشتری دارند و میتوانید مواد غذایی بیشتری را داخل آن قرار دهید.

 • فضای آشپزخانه

یکی از اساسی ترین نکته هایی که حتما هنگام خرید می بایست به آن توجه داشته باشید میزان فضایی می باشد که میخواهید یخچال را در آنجا قرار دهید ، زیرا این مدل از محصولات از نظر ابعادی بزرگ تر می باشند و فضای زیادتری را اشغال می کنند مخصوصا اگر فریزر و یخچال را بخواهید در کنار هم قرار دهید. همچنین به مقدار فضایی که برای باز و بسته کردن درب احتیاج دارید نیز باید توجه کنید

 • هزینه

قبل از این که به خرید بروید ابتدا برای خود میزان هزینه ای را که میخواهید صرف این کار کنید مشخص کنید تا هنگام مشاهده محصولات بنابر بودجه ای که در اختیار دارید مدل مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنید.

جمع بندی نهایی

 1. هزینه ساید بای ساید نسبت به دوقلو گران تر می باشد
 2. تنوع رنگی در هر دو مدل زیاد است
 3. یخچال فریزرهای ساید بای ساید در برخی از مدل ها شامل 4 درب می باشند منتها یخجال فریزرهای دوقلو تنها 2 درب دارند
 4. جابه جایی یخچال های دوقلو راحتر و آسان تر از ساید می باشد
 5. از نظر ظاهری یخچال های ساید زیباتر از دوقلو هستند
 6. مصرف برق ساید کمتر از دوقلو می باشد
 7. یخچال ساید بای ساید شامل یک موتور می باشد در صورتی که در یخچال های دوقلو دو موتور (یکی برای یخچال و یکی فریزر) وجود دارد.
پیشنهاد:
60 مدل پرده جمع کن به همراه لیست قیمت

 


به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
3.2/5 - (4 امتیاز)
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
[recent_products per_page="12" orderby="date"]
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه